Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection

Hotel

Edynburg, Wielka Brytania53 Princes Street, EH2 2DG

  • Do 3 osób
  • Do 23 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~1 905 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Na miejscu działają restauracja i bar. Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection znajduje się w miejscowości Edynburg.

W każdym miejscu noclegowym można korzystać z prywatnej łazienki.

Odległości do wybranych miejsc

St Cecilia's Hall640 m
Arthur’s Seat2,3 km
National War Museum620 m
Inchmickery8,2 km

Wybór pokoi

Classic Room 1 Queen Size Bed & 1 Single Bed

Classic Room 1 Wee Double Bed

Classic Room 1 Queen Size Bed

Classic Room 2 single Beds

Classic Room 1 Queen Size Bed Castle view

Deluxe Room 1 King Size Bed Castle View

Superior Room 1 King Size Bed Castle View

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Osoby poniżej 18 lat mogą zameldować się tylko z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–2 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Minors under 18 must be accompanied by parents or legal representatives.

The third person named by the parents must present their written authorisation (certified signature).

Please note that the hotel is fully non-smoking.

Please note that the same payment card used to make the booking must be presented upon check-in at the hotel

When booking more than 7 rooms, different policies and additional supplements may apply.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Bar jest nieczynny od 2025-12-22 do 2025-10-20

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • polski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • całodobowa recepcja
  • obsługa pokoju

Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection na mapie: Edynburg

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia. Osoby poniżej 18 lat mogą zameldować się tylko z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czym różni się oferowane zakwaterowanie?

Classic Room 1 Queen Size Bed & 1 Single Bed: do 3 osób; 2 m²; liczba sypialni: 1. Classic Room 1 Wee Double Bed: do 1 osób; 16 m²; liczba sypialni: 1. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Czy Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Jak daleko od obiektu „Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection” znajduje się Edinburgh Waverley?

Edinburgh Waverley znajduje się 260 m od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection” znajduje się lotnisko „Edinburgh Airport”?

Edinburgh Airport znajduje się 10,4 km od obiektu.

Opinie o Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection

Średnia ocena z 5 402 opinii gości to 8,3/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Mount Royal Hotel Edinburgh by The Unlimited Collection. Dodaj swoją na book-edinburgh-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10